Deze stunt auto kan op het land of in het water, je kunt op allerlei terreinen plezier beleven! Doe de tofste flips en stunts op de beide kanten van de auto. Ook kan de auto balanceren op de 2 achterbanden en 360 graden ronddraaien. De extra grote banden zijn speciaal gemaakt om op meerdere ondergronden te rijden. Deze stunt auto kan zelfs rijden in de sneeuw of varen in het water!
Hoe werkt het?
De RC stunt auto is makkelijk te gebruiken. Door middel van de trekker op de afstandsbediening kun je vooruit of achteruit rijden en met het stuurwiel kun je de auto draaien. De afstandsbestuurbare auto wordt automatisch verbonden met de afstandsbediening nadat je hem hebt aangezet. De RC auto wordt geleverd met een afstandsbediening, een oplaadbaar batterijpack en een USB-C oplaadsnoer hiervoor.
Productspecificaties:
Batterijen RC stuntauto
Met de auto wordt het bijbehorende batterijpack meegeleverd, deze is oplaadbaar. Er zit een USB-C oplaadsnoer bij, hiermee kun je het batterijpack kunt opladen. In de afstandsbediening van de stunt auto moeten 2x AA batterijen, deze worden niet meegeleverd.
Kleur: Groen
Afmetingen: 22 x 22 x 12 cm
Bereik: 25 meter
Inhoud verpakking | 1 × op afstand bestuurbare auto; 1 × afstandsbediening voor RC auto; 1 × oplaadbare batterijpack; 1 × USB oplaadkabel. |
---|---|
Speelgoed merk | MAROGEAR |
Artikelnummer | 10942 |
Maximale snelheid (km/h) | 15 |
Uitzondering garantie | U heeft garantie op duidelijk aantoonbare fabricatiefouten. Schade en afgebroken onderdelen ten gevolge van gebruik van de RC auto valt niet onder de garantie. |
Leeftijdsgroep | 8-9, 10-11, 12+ |
Kleur | Zilver, Zwart, Groen |