Met dit technische bouwpakket van Cadabricks kun je een replica van je favoriete raceauto maken. Naast het plezier wat je beleeft aan het bouwen van dit mooie bouwpakket, kun je er ook nog eens enorm leuk mee spelen wanneer je klaar bent met het bouwen. De zijdeuren en motorkap van deze raceauto kunnen allemaal handmatig open gedaan worden. Met behulp van de meegeleverde afstandsbediening kun je ook echt rijden met je bestuurbare race auto!
Afstandsbediening
Dit technische bouwpakket wordt geleverd met een afstandsbediening waarmee je de bestuurbare race auto kunt besturen. De afstandsbediening heeft een bereik van ongeveer 20 meter en is voorzien van een 2,4GHz zender. Er gaan 2 AA Alkaline batterijen in de afstandsbediening, deze worden niet meegeleverd. Wanneer de accu van je bestuurbare auto volledig is opgeladen kun je er ongeveer 20 minuten mee rijden voordat hij weer opgeladen dient te worden.
Deze Cadabricks bouwset bevat:
Wij bevelen dit technic bouwpakket aan voor de leeftijd van 8-9 jaar en ouder. Wanneer de Bestuurbare race auto gebouwd is heeft deze een afmeting van 28x15x8cm.
Dit product wordt geleverd in de originele verpakking.
Artikelnummer | UC51053W |
---|---|
Speelgoed merk | CADA BRICKS |
Inhoud verpakking | Deze Cadabricks bouwset bevat:
|
Uitzondering garantie | Na het open van één of meerdere zakjes waarin de bouwstenen zich bevinden, kunt u het product niet meer retour sturen! |
Cada soort | Race auto's |
Leeftijdsgroep | 8-9 |
Kleur | Blauw |